FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Strona Główna
- Warunki Rejestracji

REGULAMIN FORUM - SKAMIENIAŁE DREWNO

1. Forum - Skamieniałe Drewno jest forum ogólnodostępnym, z wyjątkiem części przeznaczonej dla członków Towarzystwa Pasjonatów Skamieniałego Drewna (TPSD).

2. Forum powstało z inicjatywy prywatnej kilku osób zaangażowanych w TPSD, które zajmują się jego administracją i moderacją.

3. Dostęp do Forum uwarunkowany jest zapoznaniem się z niniejszym Regulaminem - założenie konta na Forum jest równoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu. Jednocześnie użytkownik zgadza się na przechowywanie na serwerze hostującym Forum jego dobrowolnie podanych przy rejestracji danych, w tym adresu e-mail. Usunięcie konta jest możliwe w każdym momencie, na prośbę przesłaną do administratora Forum. Dane podane przy rejestracji są używane jedynie na potrzeby tego Forum i nie są w żaden sposób nikomu udostępniane.

4. Zabronione jest używanie dwóch lub więcej kont przez jedną osobę.

5. Na Forum prowadzi się dyskusje na temat skamieniałego drewna oraz w tematach merytorycznie powiązanych.

6. Na Forum obowiązują zasady kultury, dobrych obyczajów oraz netykiety, w tym obowiązuje bezwzględny zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów.

7. Nowe tematy należy rozpoczynać w odpowiednich podforach, tematy umieszczone w nieprawidłowym miejscu będą przenoszone.

8. Tematy, w których udzielono wyczerpującej odpowiedzi na pytanie autora będą zamykane.

9. Tematy zdublowane będą usuwane.

10. Użytkownicy zobowiązani są przed opublikowaniem wypowiedzi do sprawdzenia pisowni pod kątem ortografii i gramatyki.

11. Zabronione jest obrażanie innych użytkowników, lub jakiekolwiek zachowania naruszające ich dobra osobiste.

12. Publikacja tekstów, wypowiedzi, opinii, zdjęć i innych materiałów musi odbywać się z poszanowaniem praw autorskich, w tym - w przypadku treści wcześniej niepublikowanych - jedynie za zgodą autora.

13. Na Forum zabronione jest umieszczanie w jakikolwiek sposób informacji reklamowych i innych treści o charakterze komercyjnym, a także odnoszących się do polityki lub religii.

14. Dozwolone jest umieszczanie odnośników do stron prywatnych o charakterze domowym lub hobbystycznym.

15. Wpisy na Forum łamiące Regulamin będą kasowane.

16. Zachowania użytkowników niezgodne z Regulaminem lub działania na szkodę forum będą karane czasowym ograniczeniem możliwości pisania, ograniczeniem dostępu do forum lub trwałym usunięciem konta.

17. Administrator i moderatorzy Forum nie biorą odpowiedzialności za posty umieszczane na Forum przez użytkowników.

Uwaga:
Nazwa użytkownika oraz adres e-mail podawany w trakcie rejestracji nie mogą zawierać imienia i nazwiska osoby rejestrującej się.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS