FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2011-04-06, 10:26
"Znikające" zdjęcia
Autor Wiadomość
iro

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 56
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-03, 12:30   "Znikające" zdjęcia

Jak wszyscy zauważyliśmy z forum "zniknęło" ponad 300 fotografii pieczołowicie umieszczanych wcześniej przez Pana limestona w różnych tematach.

Ze względu na skalę tego zdarzenia chciałbym zapytać Pana limestona na forum publicznym:
1) dlaczego prawie 350 zdjęć z jego tematów nagle "zniknęło"?
2) czy w przyszłości może się to zdarzyć również z tymi, które umieszcza na forum po 8 marca tego roku?
 
 
TPSD limestone

Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 121
Wysłany: 2011-04-04, 08:24   

Jak już wspominałem wcześniej to nie jest dyskusja na łamach forum publicznego ... a po za tym myślę, że pewne osoby z tego forum, przynajmniej po części są za to odpowiedzialne ...
 
 
admin

Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 33
Wysłany: 2011-04-05, 23:26   

limestone napisał/a:
Jak już wspominałem wcześniej to nie jest dyskusja na łamach forum publicznego ...

Czy to coś zmieni, czy nie, Twój "wyczyn" powinien zostać odnotowany na forum publicznym, ponieważ usunięcie fotografii na tą skalę było działaniem na szkodę forum i to z premedytacją. Część toczących się przez pół roku dyskusji została przez Ciebie zniszczona, gdyż posty stały się niezrozumiałe i bezwartościowe. Czy pomyślałeś jak czują się osoby, które angażowały się w odpowiedzi na Twoje posty? Wiemy, że tego aktu swoistej zemsty na użytkownikach i "opiekunach" forum dokonałeś w emocjach, ale to Cię nie usprawiedliwia. Szkoda, że nie poczuwasz się do tego, żeby wykazać choć odrobinę szacunku dla innych i zachować się jak by wypadało. Zamiast tego piszesz:

limestone napisał/a:
a po za tym myślę, że pewne osoby z tego forum, przynajmniej po części są za to odpowiedzialne ...

Za skasowanie zdjęć jesteś odpowiedzialny tylko Ty.
 
 
TPSD NEMO
taki tam poszukiwacz


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 215
Skąd: Śląsk - Czerwionka
Wysłany: 2011-04-06, 09:40   

limestone napisał/a:
a po za tym myślę, że pewne osoby z tego forum, przynajmniej po części są za to odpowiedzialne ...


a ja zapytam się wprost i oczekuję konkretnej odpowiedzi : kim są te "pewne" osoby ? Proszę wymienić i uzasadnić ! Pisząc w zacytowany sposób zrzucasz winę za swoje małostkowe postępowanie na wszystkich użytkowników. Pamiętaj, że co zasiałeś to zbierzesz ... nie mogłeś oczekiwać innej reakcji. Działasz na zasadzie małego dziecka "zrobię mamie na złość, rozbiję sobie nos".
 
 
admin

Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 33
Wysłany: 2011-04-06, 10:25   

Ponieważ wątek zaczyna mieć zabarwienie osobisto-emocjonalne, co zapewne do niczego nas nie doprowadzi, zamykam go. Nie będziemy ponownie dyskutować o tym co się stało - każdy ma wyrobione swoje zdanie.

[edycja]
Punkt 16. regulaminu został uzupełniony o słowa "lub działania na szkodę forum".

16. Zachowania użytkowników niezgodne z Regulaminem lub działania na szkodę forum będą karane czasowym ograniczeniem możliwości pisania, ograniczeniem dostępu do forum lub trwałym usunięciem konta.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS