FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kwiaty kaktusów
Autor Wiadomość
sandra

Dołączyła: 29 Paź 2010
Posty: 195
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-24, 23:49   Kwiaty kaktusów

W Cafe Medullosa jest doskonałe miejsce na zaprezentowanie kilku fotografii moich kwitnących kaktusów. Oto jeden z nich: :mrgreen:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2011-11-28, 23:02   

Zdjęcia piękne ...głosy w mojej głowie szczególnie upodobały sobie nr 4.... :lol: przekonując mnie że to ujęcie jest najlepsze.....ciekawe czemu...

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
sandra

Dołączyła: 29 Paź 2010
Posty: 195
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-06, 11:56   

Wspaniale, nie mam wątpliwości, Kolega Kornik nie patrzył na prezentowane tu kwiaty kaktusa (jakiś czas temu wdzięcznie kwitnącego na moim parapecie) lecz na widoczny na wspomnianej fotografii ...fragment kłodziny paproci Tietea singularis , a przecież w Cafe Medullosa mieliśmy dowodzić, że "nie samym drewnem człowiek żyje" 8-)
Jednak jak widać nawet nazwa tego wątku miała z tym kłopot :lol:
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2011-12-06, 17:41   

sandra napisał/a:
a przecież w Cafe Medullosa mieliśmy dowodzić, że "nie samym drewnem człowiek żyje"
......człowiek owszem tu mogę się zgodzić ...co do korników to już nie koniecznie :lol:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS