FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitalnia :)
Autor Wiadomość
TPSD NEMO
taki tam poszukiwacz


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 215
Skąd: Śląsk - Czerwionka
Wysłany: 2014-02-05, 08:02   

Noooo, otrzemy łezkę :).... myslę, że za to opracowanie należy się 2,8 ( dwa koma osiem) plusika :) . Co szanowne grono na to ?
Proszę tylko nie przesadzć, żeby nie było że włazimy kornikowi w d..... (to raczej korniki włażą w d... rewno i robią dziury w które my zaglądamy przez d... (ech nie ta literka) ... przez lupę miało być.
 
 
piotrk83

Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 15
Skąd: Krapkowice
Wysłany: 2014-02-05, 14:53   

Woow :shock: !!! Aż trzy plusy, jestem pod wrażeniem :lol: . Gdybym wiedział, że za samo przywitanie otrzymam tyle plusów to bym się już wcześniej zalogował :lol: .

Dziękuję za bardzo miłe przywitanie i ode mnie każdy z Kolegów i Koleżanek ma plusa ;-) .
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-02-05, 16:20   

NEMO napisał/a:

Proszę tylko nie przesadzć, żeby nie było że włazimy kornikowi w d..... (to raczej korniki włażą w d... rewno i robią dziury w które my zaglądamy przez d... (ech nie ta literka) ... przez lupę miało być.
....ależ to zawiłe...niczym kornicze korytarze. :lol: :lol:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD eszka

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 79
Wysłany: 2014-06-30, 08:52   

Dziękuję za przyjęcie na forum :)
Jestem początkującą "kamieniarką" i mam kilka nurtujących mnie pytań dotyczących skamieniałego drewna, którymi nie omieszkam się wkrótce podzielić. Ale najpierw z ciekawością zagłębię się w już opublikowane posty - może tam znajdę jakieś odpowiedzi i wskazówki dotyczące niezgłębionych jeszcze przeze mnie zagadnień. Bo z każdym znalezionym czy kupionym kamieniem pytań i zagadek przybywa :)
Pozdrawiam serdecznie :)
 
 
herk
szwędacz

Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-06-30, 19:09   

Witamy :)
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-07-02, 08:49   

Witam Koleżankę "kamieniarkę " w szeregach zdominowanego przez silnych ( kamyki nie są lekkie ) ,a przystojnych (samo przez się to zrozumiałe ) facetów forum.
Oczywiście wcale nie zapominam o Forumowych Paniach...naszych skarbach ...które są z reguły "ukryte" ...jak to ze skarbami bywa. :lol: :lol:
Kończąc oficjalne żarty ,serdecznie zapraszam do uczestnictwa w forum .

kornik

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD eszka

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 79
Wysłany: 2014-07-02, 08:53   

Dziękuję za sympatyczne powitanie :D
Mam zamiar po południu, jak wreszcie znajdę trochę czasu, odezwać się także w innych wątkach i wrzucić kilka zdjęć :)
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-07-02, 09:45   

Świetnie...i proszę nie grzeszyć skromnością.....ze zdjęciami oczywiście :lol:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD Alien

Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 88
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2014-07-28, 12:50   

Witam Koleżanki i Kolegów.
Od jakiegoś czasu interesuję się skamieniałym drewnem - innymi kamieniami chyba od zawsze ;)
Jest to nałóg czysto hobbystyczny, staram się jednak poszerzać swoją wiedzę w temacie stąd też poszukiwanie miejsca umożliwiającego wymianę doświadczeń ;) Z koleżanką Eszką próbujemy od czasu do czasu coś gdzieś złowić albo choćby znaleźć. Ja napotykam głównie "oboki" ;) ale i ślepej kurze czasem przytrafi się ziarno. W poszukiwaniu miejsc i tematów ciekawych towarzyszy mi zawsze aparat.
Pozdrawiam wszystkich dla których czas jest pojęciem bardzo względnym ;)
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-07-28, 17:41   

Miło mi przywitać Kolegę w imieniu użytkowników ,TPSD ,i własnym.
Alien napisał/a:
Ja napotykam głównie "oboki"
Zauważyłem że kolega przed napisaniem postu ,zapoznał się z nomenklaturą używaną na łamach forum :lol: doceniam i zapraszam do aktywnego uczestnictwa ,życząc obok oboków ,wspaniałych okazów drewien wszelakich.
Pozdrawiam kornik.

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS