FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitalnia :)
Autor Wiadomość
TPSD pelargos

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 19
Wysłany: 2015-12-18, 19:29   

Po długiej, bardzo długiej przerwie, witam serdecznie Koleżanki i Kolegów z TPSD, stałych bywalców tego forum, tych, którzy zaglądają tu czas od czasu i tych, którzy trafią tu zupełnie przypadkowo. Tym razem mam nadzieję zostać na dłużej w Waszym towarzystwie, zatem kilka słów o sobie. W TPSD jestem niemal od początku działania tego wspaniałego gremium. Mieszkam na Podkarpaciu, z wykształcenia jestem historykiem, moje zainteresowania to ornitologia, skamieniałe drewno i ssaki plejstocenu. Drewnem skamieniałym zajmuję się od wielu lat, ale nadal jestem na etapie zbieracza. Niestety, brakuje czasu na lekturę, wzbogacenie zgromadzonych okazów porcją solidnej wiedzy. Raciborski, Lilpop, Jachowiczowie czekają w szufladzie :)
Mój zbiór to obecnie około 350 okazów, okazików i okaziątek. Prawie wszystkie pochodzą z jednej właściwie lokalizacji (koryto Wisłoka), wszystkie są w stanie surowym i skrzętnie kryją w swoim wnętrzu pewnie niejedną tajemnicę . Niebawem postaram się podzielić z Koleżeństwem zdjęciami moich drewienek.
Pelargos
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2015-12-18, 20:21   

Witam serdecznie
Muszę się przyznać że Kolega wywołał u mnie niejaki stan ..konsternacji, nijak nie mogłem sobie przypomnieć jakim to obowiązującym dowcipem witałem Kolegę.
Po odświeżeniu historycznych wpisów ,o zgrozo okazuję się że Kolega nie był oficjalnie powitany .
Poniekąd to wina Kolegi ..jak można zaistnieć tak jednostkowo i w temacie nieilustrowanym..?
Zastanawiam się czy teraz Kolegę powinienem przywitać ...kumulacją dowcipów? :lol:
Zapraszam do szerokiego uczestnictwa w "życiu TPSD-owym i forumowym".
Pozdrawiam kornik.

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD pelargos

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 19
Wysłany: 2015-12-19, 08:30   

Nie "poniekąd" a zdecydowanie moja wina... nie mam nic przeciw kumulacji dowcipów :)
A swoją drogą, za swoisty dowcip powitalny, chociaż niezamierzony przez Kolegę, można uznać fakt, że w pierwszym poście, jaki otworzyłem po powrocie na forum powitały mnie potężne ciosy Mańka :)
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2015-12-19, 21:06   

Skoro "wina " została ustalona i "kara" w postaci ...potężnych ciosów... Mańka :lol: też była, rzeczą niestosowną by było "karanie " Kolegi większą dawką dowcipów powitalnych .
( Dowcipów bieżąco-forumowych niestety nie mogę wykluczyć . :lol: )

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2015-12-23, 17:36   

Dawno mnie tu nie było, moja wina... ;-)
Tym bardziej cieczy mnie, że towarzystwo rośnie w siłę i przybywa pasjonatów... :-)
Wszystkich nowych zatem witam serdecznie i życzę powodzenia !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS