FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatkowanie
Autor Wiadomość
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2016-02-04, 21:02   Dodatkowanie

Dodawanie ( kontynuowanie ,uzupełnianie ) nowych wiadomości pod własnym postem , skutkuje swoista nieczytelnością nowych wiadomości.
Obecnie "kadencja" łączenia postów wynosi jeżeli się nie mylę trzy dni.
To ograniczenie podyktowane jest zasadami netykiety (pisanie kilka razy z rzędu , co niejako "blokuje " napisanie czytelnej odpowiedzi zainteresowanym ).
Z racji że nasze forum jest.... że tak to ujmę....bardzo elitarne :lol: i nie ma zbyt wielkiego tłoku , można by było rozważyć możliwość ograniczenie np. do doby.
Jeżeli koleżeństwo przychyliło się do mojej propozycji , proszę uparcie molestować ADMINA ...a niech ma troszkę rozrywki :lol:

...lub cierpliwie czekamy ..wszak "Dura lex,sed lex "

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD eszka

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 79
Wysłany: 2016-02-05, 09:40   

A nie lepiej byłoby po prostu umożliwić edycję ostatniego posta (jeśli nie pojawiły się pod nim nowe rzecz jasna, obce)? Bo teraz jest chyba na to raptem kilka minut...
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2016-02-05, 19:59   

eszka napisał/a:
A nie lepiej byłoby po prostu umożliwić edycję ostatniego posta (jeśli nie pojawiły się pod nim nowe rzecz jasna, obce)?
no właśnie wydaje się że nie.Czas który jest teraz na edycję postu wystarczy na poprawienie literówek lub korridę ( eliminację byków - nawiasem trąci mi to dyskryminacją ) .Niestety gdy następuje "kontynuacja " czy też inny "ciąg dalszy" tematy są scalane z datą pierwszego postu.Właśnie ta data powoduje że temat dziś wpisany jest niejako nieczytelny.
Mimo świeżego wpisu nie mamy na stronie głównej alarmowego napisu "dzisiaj " czy też "wczoraj".
A jako człek leniwy zerkam raczej na stronę główną, szukając z tęsknotą tych .......alarmów.

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD chalcedon

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 141
Wysłany: 2016-02-25, 15:18   

Popieram ciągi dalsze... ostatnio pisząc post(edytując), żeby zwrócić uwagę(alarmik) musiałem wszystko usunąć i napisać w jednym poście.
 
 
admin

Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 33
Wysłany: 2016-02-25, 21:49   

Też jestem za, ale to wymaga grzebania w kodzie. Jak na razie wszystkie próby kończą się niepowodzeniem, więc nic nie obiecuję...
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2016-02-26, 21:42   

Dziękować za pozytywne rozpatrzenie niniejszej sugestii .Będę trzymał kciuki..na kończynach wszystkich no i podziękowania za starania :mrgreen:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS