FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Święta ...święta
Autor Wiadomość
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2016-12-23, 19:12   Święta ...święta

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i następującym po nim Nowym Roku w imieniu opiekunów forum i własnym ...korniczym :mrgreen: pragnę złożyć serdeczne życzenia wszystkim użytkownikom i sympatykom forum , dni spokojnych ,wesołych , zdrowych i ciekawych ...zaś nocy przespanych ,no chyba że "baaalanga " :lol: .

A na prezenty pod choinkowe głazów gagatowych w skali 1:1

( głaz gagatowy skala 1:10 )


Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2016-12-25, 10:22   

Zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze... :-)
a w Nowym Roku samych nowych i ciekawych odkryć... :-P
 
 
TPSD eszka

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 79
Wysłany: 2016-12-27, 09:53   

Serdeczne życzenia okołoświąteczne, a w Nowym Roku - drogi usłanej... kamieniami ;)
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2016-12-27, 20:15   

Bardzo dziękuję za życzenia Koleżeństwu . :mrgreen:
Czytając natomiast życzenia k.Eszki
eszka napisał/a:
Serdeczne życzenia okołoświąteczne, a w Nowym Roku - drogi usłanej... kamieniami ;)
do przecinka było świetnie....po przecinku załączyła mi się wyobraźnia w wersji rozszerzonej ..audio z wideo .
W wersji wideo oczyma wyobraźni zobaczyłem "drogę usłaną kamieniami " ,prowadzącą w głąb pięknego kamieniołomu . Wizja piękna..gdyby nie audio...ten niepokojący dźwięk łańcuchów.....próbując go ignorować wróciłem do efektu wideo...lecz....

cyt; " wyobraźnia w takich razach
zwykle leczy i pomaga,
lecz i ona ...pełna klęska
odmówiła posłuszeństwa !"

Zdałem sobie z tego sprawę gdy z opadającego kurzu wyłonił się napis nabazgrany niebieskim sprayem na ścianie południowej z widoczną granicą między albem a cenomanem .

"Kamieniołom Zakładu Karnego w Pcimiu Dolnym "

Mam nadzieję że osoby nie zapoznane z forum ,jego tematyką oraz ...specyfiką niektórych tekstów, życzeń Koleżanki nie odczytają jako....ekstrawaganckich ....a z resztą...
Drogi gładkie ,szerokie a nawet asfaltowe też lubimy..zwłaszcza jak prowadzą nas do kamieni :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
sandra

Dołączyła: 29 Paź 2010
Posty: 195
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-31, 16:17   

Dziękuję Koleżance i Kolegom za życzenia.
W świątecznej atmosferze ostatniego dnia 2016 roku życzę Państwu szampańskiej zabawy sylwestrowej dającej początek jedynie wspaniałym dniom Nowego Roku.
Sandra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS