FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Z przytupem - wystawa
Autor Wiadomość
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2018-12-13, 04:46   

Cytat:
Faktycznie dla osób, które chciałyby przybyć na otwarcie wystawy i porozmawiać z jej twórcami, a nie posiadającymi tak sprawnych służb jak moje, FB mógł by okazać się zbawienny... ;-)


Z mojej perspektywy , jak to ująłeś " porozmawianie " z Główną Twórczynią Tego Zamieszania było niezwykle utrudnione , bo to albo prowadziła monolog z mikrofonem tudzież potencjalny dialog skutecznie unicestwiało obżeranie się ciastkami ...lecz nieliczni po zapisach i w kolejności mieli szansę zamienić słów parę....szczęśliwcy nawet dwa ...trzy zdania .
Mnie przerażali nasi szacowni Goście ...wszyscy nie odstępowali Szanownej Autorki przemieszczając się z determinacją od gabloty do gabloty i rzekłbym że każdy łakomie zerkał na mikrofon ....
Nie to bym narzekał..wiadomo mikrofon rzecz atrakcyjna , niemniej gdy Goście rządni wiedzy o twardych gatunkach skupiali się przy Twórczyni , ja znalazłem stoły z kawą i ciastkami....i winem? :mrgreen:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2018-12-13, 18:50   

kornik napisał/a:

Z mojej perspektywy , jak to ująłeś " porozmawianie " z Główną Twórczynią Tego Zamieszania było niezwykle utrudnione , bo to albo prowadziła monolog z mikrofonem tudzież potencjalny dialog skutecznie unicestwiało obżeranie się ciastkami ...lecz nieliczni po zapisach i w kolejności mieli szansę zamienić słów parę....szczęśliwcy nawet dwa ...trzy zdania .
Mnie przerażali nasi szacowni Goście ...wszyscy nie odstępowali Szanownej Autorki przemieszczając się z determinacją od gabloty do gabloty i rzekłbym że każdy łakomie zerkał na mikrofon ....
Nie to bym narzekał..wiadomo mikrofon rzecz atrakcyjna , niemniej gdy Goście rządni wiedzy o twardych gatunkach skupiali się przy Twórczyni , ja znalazłem stoły z kawą i ciastkami....i winem? :mrgreen:

A... dopiero teraz chyba zrozumiałem czego obawiali się autorzy wystawy...
Obawialiście się tłumów i tego, że trunków zabraknie... ? ;-)
Nie no, sorrki, ale jednak nie rozumiem... :roll:
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2018-12-13, 21:16   

korund napisał/a:
Nie no, sorrki, ale jednak nie rozumiem...

To trzeba rozpisać konkurs pt. "Co autor wypowiedzi miał na myśli ?" , lub trzeba będzie z tym żyć. :lol: ....podpowiedziom w tej zagadce jest słowo- klucz " porozmawiać".
Pytając o trunki chyba nie miałeś na myśli :Hydrozagadka
My podzielamy zdanie Asa..czasami .

[ Dodano: 2018-12-13, 21:33 ]
Hydrozagadka uzupełnienie.

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2018-12-14, 19:18   

Nie pytałem o trunki... :-P
Spokojnie, po prostu chciałem zrozumieć, bo dziwić nie przestanie...
Zresztą, nie ważne... Dla nas starczyło... :mrgreen:
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2018-12-16, 13:25   

Cytat:

Nie pytałem o trunki...


korund napisał/a:
Obawialiście się tłumów i tego, że trunków zabraknie... ?

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2018-12-16, 19:41   

kornik napisał/a:
Cytat:

Nie pytałem o trunki...


korund napisał/a:
Obawialiście się tłumów i tego, że trunków zabraknie... ?
Pytałem o obawy... :shock:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS