FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nawet dla "mineralników"
Autor Wiadomość
herk
szwędacz

Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-01-28, 11:08   

kornik napisał/a:


Mam nadzieję że szanowny Admin doceni moje starania o poprawność wypowiedzi.. :mrgreen:


:shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2019-01-28, 11:41   

kornik napisał/a:
z pewnością ją to cieszy .
No mam taką nadzieję... :-)
kornik napisał/a:
no bo wiesz....autorem jest nasz ADMIN ,tak lubiący robić świetne zdjęcia
...ale ja nie chciałem urazić tylko zmobilizować... Mam nadzieję, że ADMIN mi wybacz i to zrozumie... :-)
Pewnie jakość i stan zachowania skamieniałości nie pozwalał na wykonanie lepszych makro ujęć... :-P
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2019-01-28, 16:09   

korund napisał/a:
Mam nadzieję, że ADMIN mi wybacz
Znam Admina - nie wybacza....wróć!
dużą literą ; znam ADMINA -nie wybacza.
Jest jak spartanin ....Kolega kojarzy może scenę z filmu "300" w reżyserii Zacka Snydera ukazującą całkiem spokojną rozmowę Leonidasa z wysłannikiem Kserksesa I....bardzo smutna scena .....do głębi smutna.
korund napisał/a:
...ale ja nie chciałem urazić tylko zmobilizować..
ta scena była ..przed mobilizacją.

korund napisał/a:
Pewnie jakość i stan zachowania skamieniałości nie pozwalał na wykonanie lepszych makro ujęć..
Uuuuuuuuuuuuuuu ....niedobrze niedobrze.....Okazy są starannie wyselekcjonowane , z wyjątkowym stanem zachowania , bardzo edukacyjne .

Mało kto wie , jest petycja o wydzielenie w Międzynarodowym Biurze Miar ( i wzorców wszelakich) w Sevres pod Paryżem, gabinetu Wzorców Drewien Kopalnych gdzie te okazy mają spocząć ..zbierane są podpisy i prowadzone są rozmowy z Właścicielką ...ale uparta przekazać nie chce.
Zdawało mi się że w negocjacjach prawie padło zdanie -" Po moim ślicznym trupie" , na co zdaje mi się zamierzałem odpowiedzieć - "Da się zrobić , bo okazy wyjątkowe".....niemniej zdaje się przypomniałem sobie scenę z "300"...

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2019-01-28, 19:10   

Korniczku, dużo masz jeszcze tej wazeliny... ? ;-)
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2019-01-28, 23:29   

Oj,Szafirku
Nowoczesny mężczyzna używa WD-40 :mrgreen:
Twój post jest brzydki.
Jako że odnosi się do moich poprzedzających postów , rozumiem że owe , czasami dowcipne , czasami merytoryczne lub co gorsza edukacyjne a, z pewnością przydługie posty i odnoszące się w nich słowa do osób które darzę szczególną atencją bo na to zasługują , ...hmm...nazwałeś w domyśle wazeliną.
Więc Twój post jak nazwać ...
chamskim?

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2019-01-29, 06:40   

kornik napisał/a:
Oj,Szafirku
Nowoczesny mężczyzna używa WD-40 :mrgreen:
Twój post jest brzydki.
Jako że odnosi się do moich poprzedzających postów , rozumiem że owe , czasami dowcipne , czasami merytoryczne lub co gorsza edukacyjne a, z pewnością przydługie posty i odnoszące się w nich słowa do osób które darzę szczególną atencją bo na to zasługują , ...hmm...nazwałeś w domyśle wazeliną.
Więc Twój post jak nazwać ...
chamskim?
Nie, nie, nie : dowcipnym oczywiście ! Przynajmniej takie było moje zamierzenie... :oops:
WD-40 trzeba używać rozważnie, bo może prowadzi do korozji, nie do wszystkiego nadaje się... :!:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS