FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jednoliścienne
Autor Wiadomość
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2017-12-12, 14:59   

Z okresu swoich studiów nad malarstwem pamiętam style i kierunki w tymże..to nie będzie nowoczesne malarstwo, to xyloizm wypadkowa trojga kierunków :impresjonizmu , naturalizmu , oraz elementów hiperrealizmu . :lol:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
herk
szwędacz

Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-13, 10:05   

kornik napisał/a:
Z okresu swoich studiów nad malarstwem pamiętam style i kierunki w tymże..to nie będzie nowoczesne malarstwo, to xyloizm wypadkowa trojga kierunków :impresjonizmu , naturalizmu , oraz elementów hiperrealizmu . :lol:


niemniej jednak wyjątkowo efektowne :-P
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2017-12-14, 21:17   

Właśnie ta efektowność doprowadziła mnie do ....zdrady.
I na jej rzecz porzuciłem skały i minerały , trupy wodne i lądowe ,numizmatykę i filatelistykę , brzydkie dziewczyny i malarstwo . :mrgreen:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2019-01-05, 11:25   

Za oknem zima, więc myślę, że to jest dobry czas aby wrócić do zielska, trawska i kłączy... ;-) Rhizocaulon sp. :





 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2020-03-04, 17:55   

Skoro moje konto zostało już odblokowane, za co dziękuję Koledze Iro, chcąc poprawić się odrobinę i być w zgodzie ze zmianami regulaminu pragnę napisać, że wszystkie prezentowane przeze mnie okazy w tym wątku pochodzą z Pogórza Izerskiego.
Rozmiary okazów są bardzo różne, od małych po duże (tj. obciążniki stropów).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS