FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w petrografii, mineralogii, paleobotanice?
Autor Wiadomość
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2011-04-11, 19:47   Zmiany w petrografii, mineralogii, paleobotanice?

Nie mogę nie zwrócić uwagi ,na zawartość treści merytorycznych w ostatnio dołączonych tematach. Czytając je, można się zastanawiać, czy w przeciągu paru miesięcy ..raczej tygodni,nie zmieniły się terminy i nazewnictwo w dziedzinie petrografii, mineralogii i w paleobotanice.
Będąc konserwatystą,znalazłem wiele błędów merytorycznych w tematach Forum ogólnego;
-Opolskie okazy
-Minerały i kryształy na skamieniałym drewnie
-...strzeleckie skamieniałe drewno...
-"Węglaki" 2011
-Górnośląska seria piaskowcowa.

Jako że nie jestem na bieżąco z najnowszymi opracowaniami z wyżej wymienionych dziedzin nauki,byłbym wdzięczny za wszelkiego rodzaju materiały dotyczące zmian.
Z pozdrowieniami
 
 
sandra

Dołączyła: 29 Paź 2010
Posty: 195
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-11, 20:36   

Nie słyszałam o żadnych zmianach, o które pyta Kolega Kornik.

Z całą stanowczością przyłączam się do "apelu" o zwrócenie uwagi na treści merytoryczne zamieszczanych na Forum postów.
 
 
TPSD limestone

Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 121
Wysłany: 2011-04-12, 07:29   

Spodziewałem się, że w niektórych opisach mogą wystąpić błędy … ale są one spowodowane między innymi przez ignorancję pewnych osób na tym forum … postanowiłem więc zasięgnąć troszkę informacji w innych źródłach …

Ps. Może wkońcu forum zacznie prosperować jak każde inne forum i udzielać informacji i odpowiedzi na zadawane na nim pytania. Bo to co się dzieje, zakrawa na wielką kpinę !!! I nie chce mi się już powtarzać odnośnie opinii, jakie przypisały mi te same osoby, są one nieprawdziwe i przekręcone !!! Nie sprzedałem nic, z wykorzystaniem opinii z tego forum, ani nie usunąłem żadnych zdjęć !!!
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2011-04-15, 12:52   

Cieszy mnie że i Koleżanka nie słyszała o zmianach...a już bałem się ze szykują się "rewolucyjne " zmiany.
 
 
admin

Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 33
Wysłany: 2011-04-22, 00:18   

limestone napisał/a:

I nie chce mi się już powtarzać odnośnie opinii, jakie przypisały mi te same osoby, są one nieprawdziwe i przekręcone !!! Nie sprzedałem nic, z wykorzystaniem opinii z tego forum, ani nie usunąłem żadnych zdjęć !!!

Ależ przecież się do tego przyznałeś w temacie:
http://tpsd.ugu.pl/viewtopic.php?p=1080#1080

w którym napisałeś:
limestone napisał/a:
Kilka fotek dla tych co żałują starszych zdjęć (kiedyś była możliwa edycja swoich postów, wszystko idzie odkręcić).

oraz w temacie:
http://tpsd.ugu.pl/viewtopic.php?t=99

w którym na pytanie:
iro napisał/a:
1) dlaczego prawie 350 zdjęć z jego tematów nagle "zniknęło"?

napisałeś:
limestone napisał/a:
... a po za tym myślę, że pewne osoby z tego forum, przynajmniej po części są za to odpowiedzialne ...

Więc proszę nie kłam.

limestone napisał/a:

Ps. Może wkońcu forum zacznie prosperować jak każde inne forum i udzielać informacji i odpowiedzi na zadawane na nim pytania. Bo to co się dzieje, zakrawa na wielką kpinę !!!

Jak dotąd tylko ty zakrawasz na wielką kpinę traktując forum jak swój blog do budowania własnego ego, zamieszczając setki nic nie wnoszących merytorycznie postów.
 
 
TPSD limestone

Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 121
Wysłany: 2011-04-22, 07:27   

Po pierwsze, proszę się przedstawić z imienia i nazwiska, bo nie wiem z kim mi przyszło ” walczyć”. A jeśli ktoś mi coś zarzuca, to chcę wiedzieć, kto to jest ? Koniec bezimiennego oskarżania mojej osoby. Odnosi się to do Admina jak i Moda. Bo z tego co widać, to już na samej górze łamany jest regulamin forum. I pewne osoby pojawiają się na forum, pod dwoma różnymi Nickami. I to one wypisują tutaj bzdury, zamiast wypowiadać się na tematy zawarte w forum. Więc może i ja tak zrobię, i polecę na dwa – trzy fronty jak co niektórzy. Zresztą już wcześniej, także bezpodstawnie zostało mi coś takiego przypisane. Też złamię regulamin, bo nawet on jest naginany dla co niektórych osób na tym forum.

admin napisał/a:
Ależ przecież się do tego przyznałeś

Kolejny przykład nadinterpretacji kilku moich słów. Gdzie do cholery napisałem, że usunąłem swoje zdjęcia ? Ktoś się zaczął bawić treścią niektórych postów na tym forum, bez uprzedniej wiedzy właścicieli napisanych tutaj słów jak i samych zdjęć. A jeśli chodzi o moje działanie w tym kierunku, to jedyną rzeczą jaką zrobiłem, to były porządki w moich katalogach ze zdjęciami. Chyba mam do tego prawo. Był tam już taki burdel, że musiałem je jakoś uporządkować i poprzenosić do nowych katalogów. Dlatego też pewnie poznikały z moich postów, ale jak wspomniałem, gdyby była możliwość edycji swoich postów jak na początku istnienia tego forum, to wszystko szło by wrócić … jednak ktoś tu bardzo tego nie chce …
Czy te nadinterpretacje są cechę szczególną kilku osób na tym forum ?, czy jednak admin i kornik to ta sama osoba ? Wybuchnął bym śmiechem, gdy by był i modem … taka to by była sprawiedliwość …

admin napisał/a:
Więc proszę nie kłam.

Co do kłamania … to szkoda słów. To nie ja podszywam się pod różnych profesorów czy nawet doktorów, tylko po to aby dostać się do niektórych miejsc, strzeżonych przez ochronę. To nie ja obiecuje ludziom niestworzonych rzeczy, jak to robi np. kornik. Po za tym do dzisiaj nie dostałem od niego okazu z wymiany, okazu pełnego, ani żadnego innego …

limestone napisał/a:
kornik napisał/a:
... jestem pierwszy do wymiany ...

... szykuję zatem paczuszkę ... myślę, że zrewanżujesz się także jakimś pełnym okazikiem ;-) pozdrawiam

Można by tu przytoczyć jeszcze kilka innych kłamstw i oszustw, ale myślę, że nie ma sensu …

Co do blogów, to robi się na nich wpisy i później czeka się tam na komentarze. Forum z założenia (powtarzam się) ma być dyskusją, a nie stwierdzeniami i tezami, jak to tutaj bywa. Jakoś nikt się nie chce tutaj podjąć rozmowy …

Po za tym Adminie, sam zaprzeczasz sobie …

… piszesz o dużych ilościach zdjęć, a chwilę później piszesz że niby nic nie wnoszę do forum … więc co jest do cholery ? Głównie umieszczam tu zdjęcia, co do ich opisów, to zazwyczaj czekam na opinie innych użytkowników … które się zazwyczaj w ogóle nie pojawiają, no chyba, że po to tylko, aby napaskudzić w danym temacie. A w ogóle, wiedza zdobyta chociażby przez Ciebie, nie jest znana przez innych nowych czytelników forum, i wszelkie informacje, nawet te oczywiste, na forum powinny się pojawiać. Takie jest moje zdanie. A Ty mi piszesz, że nic nie wnoszę … bez sensu.

Po za tym, co na temat skamieniałego drewna, wnosisz na forum Ty i inne osoby, zwłaszcza te które powinny tu coś dać od siebie. Bo jak na razie dużo rzeczy jest tutaj po prostu utajnionych i przemilczanych, ciekawe dlaczego …

Czyż to nie właśnie przez was przemawia zazdrość i mściwość …. Bo nic innego nie można wywnioskować z tego co się tu widzi …
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2011-04-22, 13:00   

Co prawda przyzwyczaiłem się do swoistego ...."folkloru" ,jaki pan limestone wprowadza w swoich postach.
Cały post można by ująć w jednym zdaniu,czy raczej znanym cytacie;.." ....i nikt nam nie powie że białe jest białe, a czarne.jest czarne...".
Muszę się jednak odnieść do " rewelacji" mnie dotyczących.
Po pierwsze; Zarzucając komuś kłamstwa trzeba mieć dowody,inaczej są to oszczerstwa.
Po drugie; Nieuprawnione posługiwanie się tytułami naukowymi jest karalne, czy zna pan mój tytuł naukowy?
Po trzecie;
limestone napisał/a:
szykuję zatem paczuszkę
..nadal ją ,jak,sądzę pan szykuje...( jeżeli została wysłana, a mniemam ze w tym przypadku ma pan dowód nadania, proponuję skontaktować się z punktem wysyłki...jak do tej pory nie dotarła.)
Co do reszty postu ,zapewne można by wiele napisać ,nawet stworzyć na jego bazie analizę psychologiczną.Niemniej tym się nie zajmę...dziedzina nie ta ,a i czasu mi szkoda.
Miłego dnia życze.
 
 
admin

Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 33
Wysłany: 2011-04-22, 13:36   

Dostęp do forum został zablokowany użytkownikowi limestone, za złamanie 6. punktu regulaminu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS