FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania w realu... :-)
Autor Wiadomość
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-05-21, 19:10   

Krzychu napisał/a:
No to sprawa się rozwiązała
rozwiązała.. lub nie rozwiązała , może termin się tylko zmieni ..

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2014-07-24, 18:46   

Witam Szanowne Koleżeństwo,
jak tam wrażenia po ostatnim spotkaniu w terenie, czyli XVIII Lwóweckie Lato Agatowe ?

Mnie tam jeszcze trzyma jak w termosie, tyle różnych wrażeń... :-)
Dla mnie to był wypad bardzo owocny w nowe, bardzo ciekawe kontakty... :-)
To chyba obecnie najlepsza impreza tego typu w kraju... :-)

Szkoda tylko, że tak mało było reprezentantów naszego forumowego grona, a o członkach TPSD już nie wspomnę... :-(
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-07-24, 20:41   

korund napisał/a:
jak tam wrażenia po ostatnim spotkaniu w terenie, czyli XVIII Lwóweckie Lato Agatowe ?

Veni,vidi,wici....Parafrazując Słońce Półwyspu Apenińskiego,boskiego Gajusza Juliusza Cezara rzeknę; Vini ,vidi ...vykupiłem co mogłem :lol:
I niestety wiele tego nie było.
LLA niewątpliwie było i jest największym wydarzeniem w swej kategorii ,choć kuchennym wejściem wchodzi coraz więcej jarmarku czy też odpustu co daje się zauważyć nie będąc wcale uważnym.
Impreza z założenia kolekcjonerska robi się trzydniowym bazarem z mydłem i powidłem.
Ratuje ja to ze nadal jest Przewodnim Hasłem Zbiorczym kolekcjonerów z kraju i z poza ich granic.Daje możliwość odnowienia starych i zdobycie nowych kontaktów :mrgreen:
Ale .ale..Troje TPSDżentelmenów było na pewno ..czyli impreza monitorowana.
Jak to mówił Maxiu..." Nie wytrzymam ! Permanentna inwigilacja ! No nie wytrzymam!" :lol:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2014-07-24, 21:31   

Zaraz, zaraz była też płeć piękna... :mrgreen: Wcale nie tak mniej liczna... !
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-07-25, 17:57   

Cytat:
Zaraz, zaraz była też płeć piękna...
..oh ten brak brak poprawności politycznej...a co? my brzydkie jesteśmy? :lol:
Ale tak , słyszałem że Filigraniołek uroczo nawiedzał LLA.
Pozdrowienia dla obgadywanej :mrgreen:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2014-07-28, 18:27   

Ależ Korniczku, coś słabo Ci idzie ta inwigilacja... :mrgreen:
Wg mojego rozeznania - oprócz Filigraniołka :-) były jeszcze co najmniej dwie urocze kobiety z kręgu skamieniałego drewna, nie licząc oczywiście Twojego warkoczyka... ;-)
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-07-28, 19:22   

Cytat:
Ależ Korniczku, coś słabo Ci idzie ta inwigilacja...
a bo moja..inwigilacja jest zwrócona li tylko na stragany wystawców....jakież to okropne zajęcie tak przeglądać te stoiska..zaglądać pod stragany...grzebać w pochowanych skrzyniach...
Na Panie oczywiście zerkam :mrgreen: ...ukradkiem ,ale czy można to nazwać inwigilacją... :mrgreen:
Mówisz Szafirku że;
korund napisał/a:
były jeszcze co najmniej dwie urocze kobiety z kręgu skamieniałego drewna, nie licząc oczywiście Twojego warkoczyka... ;-)
a ja się zapytam to czemu jeszcze ich nie ma na naszym forum ,o TPSD nie wspomnę ...oj wspomniałem :-D
Warkoczyk...ach tak,nijak ze mnie nadobnej damy ,nie uczyni jest tylko zatartym wspomnieniem mienionej długiej, a bujnej czupryny..choć słyszałem plotki ze byłem wynalazcą genderyzmu i jestem dziadkiem Conchity Wurst z d. Kiełbasa :lol:
Niestety nie mogę sobie przypisać obu....sukcesów. :cry:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1054
Skąd: Sudety
Wysłany: 2014-07-28, 19:44   

;-)
 
 
Krzychu

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-08-01, 18:09   

Witajcie ja miło wspominam LLA choćby z powodu spotkania z Korundem ,Filigraniołkiem i Kocurem z Ewą . Kolega Kornik też został zaobserwowany jak przeglądał duchy na moim stoisku, gdzie udawał ,, tajnos agentos" :-D
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-08-01, 18:36   

Cytat:
Kornik też został zaobserwowany jak przeglądał duchy na moim stoisku, gdzie udawał ,, tajnos agentos"
Ktoś mnie zadenuncjował....czy raczej warkoczyk zdradził moją tożsamość?....będę musiał pomyśleć może o ...kitce :lol:

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS