FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nova Paka, drewienka z arkozy
Autor Wiadomość
kocur40

Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 37
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 23 Lut 2014, 13:49   Nova Paka, drewienka z arkozy

W zeszły weekend odwiedziłem Novą Pakę, a oto co tam znalazłem https://www.facebook.com/...90422506&type=3 to nie wszystkie okazy gdyż reszta leży jeszcze w skrzynkach. Po drodze było Opole i też kilka drewienek dorzuciłem do albumu '' Drewno Opole''
 
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1051
Skąd: Sudety
Wysłany: 24 Lut 2014, 19:22   

O ! Rejon "Novopacki" bardzo mnie interesuje ! Mam tam stosunkowo blisko... :-) , więc trochę szkoda, że nie dał Kolega wcześniej znać, bo pewnie też bym się tam wybrał... :-P
Trochę już znam ten teren i kilka miejscówek mam tam już namierzonych, a teraz mamy wymarzoną zimę na takie polne zbieractwo... :-)
 
 
kocur40

Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 37
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 25 Lut 2014, 16:54   

Pisałem wcześniej na forum że wybieram się w tamte strony, no szkoda że się nie zgadaliśmy. Byłoby mi miło poznać kogoś o podobnych zainteresowaniach, a co do miejscówek to w sumie byłem tam tylko ze trzy godziny i spenetrowałem tylko jeden strumyk ale wydaje mi się że teren obiecujący. Jeśli chodzi o pola to trafiają się tylko jakieś małe drzazgi więc skupiłem się na agatach :-D
 
 
 
TPSD korund

Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1051
Skąd: Sudety
Wysłany: 25 Lut 2014, 22:19   

No szkoda, musiałem niestety przegapić tą informację... :-?
No nic, myślę, że jeszcze będzie okazja się spotkać... :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS