FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozerkajcie
Autor Wiadomość
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-04-03, 18:16   Pozerkajcie

Choć jeszcze nie ma oficjalnych powiadomień dla członków TPSD ...powiem tylko raz , bo plotek nie powtarzam.....Koleżanka Sandra zamieściła zdjęcia nowych okazów!! :mrgreen:
Dla niezrzeszonych i mniej obytych z forum , proponuję kliknąć w fotkę zielońca w nagłówku forum , nastąpi bezpośrednie przekierowanie na stronę k.Sandry ....nowości szukajcie w GALERII

Członkowie zrzeszeni w TPSD niewątpliwie powiadomienia otrzymają niebawem , niezrzeszonych postaram się informować na łamach forum , co do każdej z nowości.

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
sandra

Dołączyła: 29 Paź 2010
Posty: 195
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-07, 20:40   

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nowości zaprezentowanych właśnie w Galerii okazów
z Brazylii, Czech i Egiptu:
http://www.skamienialky.nazwa.pl/galeria.html
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-06-08, 20:47   

Arthropitysiak pierwsza klasa!

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
Krzychu

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-09, 20:40   

Pozerkałem sobie i gały mi wypadły. :shock:
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-09-11, 06:45   

Milo mi powiadomić szanownych użytkowników i gości forumowych .o zamieszczeniu na stronie "Skamieniałe drewno etc..etc " :lol: w zakładce "Pracownia" ,zdjęć mikroskopowych .fenomenalnie zachowanych paproci rośnych gat. ( w tym sporo z Polski).
Na szczególną uwagę zasługuje Symplocopteris sp. no i oczywiście „Cibotium” tasmanense

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-11-29, 16:34   

Na stronie Pracowni ( zakładka Galeria ) zostały zamieszczone nowe zdjęcia ,jakże starych okazów (dewon,karbon,perm) , z Ukrainy ,Czech oraz Brazylii .
Wszystkich chętnych zapraszam do "zwiedzania".

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2015-01-25, 22:09   

Od dziś można sycić oczęta ,nowościami na stronie Pracowni.
Dla osób lubiących walory estetyczne okazy z wyjątkową kolorystyką TURCJA.
Dla osób lubiących pośmiertne ..stężenia paleofauny ( ale w zestawieniu z zawsze uwielbianym drewnem) WIELKA BRYTANIA.
Dla osób przedkładających spokój kolorów i różnorodność gatunkową FRANCJA.

Również jest coś dla osób wyznających hasło " małe jest piękne" czyli zdjęcia mikroskopowe -zakładka PRACOWNIA
Życzę estetycznych wrażeń .

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2015-05-16, 20:04   

Witam Odwiedzających { odwiedzających zaawansowanie i sporadycznie ).
Na stronie Pracowni w zakładce "Galeria" zostały zamieszczone fotografie okazów które po długiej drodze dotarły do kraju .
Nowości pochodzą z Australii - opalowe szpileczki tudzież Donponoxylon benettii
Z Austrii -osmundki
USA- superaśne opalowe podgrzybki
oraz Zimbabwe - fenomenalny zielony benetyt z ogonem ,oraz nie mniej fenomenalny
Rhexoxylon africanum ze świetnie zachowaną budową.

Zapraszam do oglądania - mile widziane dyskusje , można marudzić też :lol: .....ale bez przesady...

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2015-11-01, 17:49   

Pracownia zaprasza do odwiedzin Galerii.
Zamieszczone zostały fotografie okazów z Australii, Paragwaju oraz Turcji.
Życzę estetycznych i paleobotanicznych wrażeń.

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2016-02-07, 11:41   

Pracownia ma przyjemność zaprezentowania nowych zdjęć okazów w wykonaniu naszego niezastąpionego kolegi Iro .
Piękne okazy z Republiki Czeskiej z wielką ciekawostką paleobotaniczną.
No i jedne.. z najpiękniejszych jakie dane mi było do tej pory oglądać gagatów..gagatów drewna liściastego...czarnych jak smoła ....jak le-pyk! :lol: z Polski.
Zapraszamy do "Galerii" pracownianej.

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS